Černošínská pouť 2022

• Černošínská pouť 2022
Kolotoče, hudba, mše v kostele, i taneční zábava..
Bujaré veselí mají za sebou Černošínští, o víkendu se tam totiž konala tradiční pouť sv. Jiří. Celodenní program zahájila Mše svatá v kostele sv. Jiří,  v centru města pak hrály kapely,  předvedly se stříbrské tanečnice. „Pozvali jsme na pódium Chodovarku a také skupinu Michal David revival + Sortiment. Program nám také pěkným vystoupením obohatily stříbrské dívky Silver Team. Večer se pak konala klasická pouťová tancovačka, kde zahrála kapela Pády. Do večera bylo otevřené i muzeum, kde kromě stále expozice je i nová RETRO výstava,“ uvedla kulturní referentka Martina Janotová.
Stánky a atrakce byly v obležení, přišli nejen místní, ale také bývalí rodáci či přespolní ze širokého okolí. „Je to tu takové hezké, jak rodinné, moc příjemná atmosféra. Byli jsme také v muzeu, musím říci, že tam mají úžasné exponáty. Víkend jsme si tu opravdu užili,“ uvedl Jiří Temiak ze Stříbra.
.
VIDEO: