O nás

Naše muzeum vzniklo v roce 2014. Postupně se expozice rozšiřuje a k tomu se samozřejmě přizpůsobují i další prostory muzea. Od jara 2016 přibyly tři krásné místnosti, které jsme veřejnosti představili díky úžasné výstavě obrazů, soch, šperků a keramiky od autorů z Klubu výtvarníků Borska. V sekci video můžete vidět krátký dokument o zahájení této výstavy.

Každý měsíc zde máme jinou výstavu!  Lze tak kromě stálé expozice vidět každý měsíc něco nového, například  fotografie, obrazy, sochy, minerály, parfémové sklo, kalendáře, propisky a další sběratelské kousky.

V dolní části pod textem se můžete pokochat detailními snímky některých našich exponátů od redaktora Tachovského Deníku Antonína Hříbala.

A nezapomeňte se také přijít podívat, u nás se vstupné neplatí a rádi se vám všem budeme věnovat.

IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE: IMAGE:
IMAGE: IMAGE: IMAGE: