HODNOTILI NEJLEPŠÍ MOUČNÍK

  • HODNOTILI NEJLEPŠÍ MOUČNÍK
O víkendu se v černošínském motorestu Vlčák konala premiéra soutěže O nejchutnější moučník

Do soutěže  bylo anonymně přihlášeno 17 kousků. které hodnotila nejenom porota, ale také i přítomní diváci. A rozhodnout se pro nejlepší, to prý vůbec nebylo jednoduché, jak uvedla Hana Merglová. "Všechny moučníky byly skvěle propracované a moc chutné.  Nakonec si vítězství odnesla Petra Rumlerová, která přinesla dort Pavlova. Druhé místo získaly skvělé řezy s čokoládovou polevou od paní Mileny Filipčíkové a třetí příčku získaly medové řezy Nadi Pézlové, "uvedla Hana Merglová, členka poroty.

Cenu diváků pak získala Jiřina Honomilchová, která upekla čokoládový dort s Eliškou Merglovou. 

Vítězové si odnesli zajímavé ceny. "Moc děkuji účastníkům, že si dali tu práci a něco dobrého upekli a přinesli. Zvláštní poděkování bych chtěla poslat autorce kuchařek Vaříme srdcem Andree Saskové z Mariánských Lázní, která věnovala hezké ceny, ale díky si zaslouží i kolektiv motorestu Vlčák a dalším, co se nějakým způsobem podíleli. Těšíme se na další ročník," dodala Merglová.

Cenu diváků si odnesla Jiřina Honomichlová. "Pekla jsem s kamarádkou Eliškou čokoládovo- ořechový dort. Cena diváků nám udělala radost, dostaly jsme i cenu, byla tam kuchařka, kniha, forma na pečení a další dárky. Překvapila mě docela vysoká účast. A nejhezčí bylo to, že pak jsme si všichni sedli ke stolům a mohli jsme vše ochutnat," uvedla Honomichlová.

 

Foto: Honomichlová Jiřina

Fotogalerie


Partneři