VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ KVĚTOSLAVA JIRÁNKA

• VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ KVĚTOSLAVA JIRÁNKA
V černošínském muzeu byla v pátek 1. února zahájena výstava fotografií stříbrského Květoslava Jiránka. Výstava byla připravena jeho přáteli jako vzpomínka k jeho nedožitým šedesátinám, které by letos oslavil.

Mezi návštěvníky byl i klub motorkářů, jehož byl autor fotografií členem. „Byl to vynikající kamarád, pořád na něj vzpomínáme a chybí nám. Jsem rád, že jsme mohli aspoň přijít na tuto výstavu, jeho snímky jsou úžasné,“ uvedl Dobroslav Beroun ze Stříbra.

Z Bezdružic přijela Jana Adamcová. „Na výstavu jsem dostala pozvání a fotografie mě moc překvapily, jsou krásné. Potkala jsem tu mnoho známých, potěšilo mě, že je tu i pan senátor Nenutil, který byl kdysi mým učitelem. Byl to výborný učitel, přísný i spravedlivý, ráda jsem ho po letech potkala,“ uvedla Adamcová.

Výstava bude otevřena denně od 10 do 16 hodin až do 4. března. Zároveň černošínské muzeum zve na besedu s geologem Petrem Rojíkem, která se bude konat 7. února od 17 hodin.
VIDEO Z AKCE: