Novinky

Do Chebu se na taneční soutěž vydaly malé tanečnice z Černošína pod vedením Veroniky Merglové. Šlo o postupové kolo taneční soutěže Mia Festival.

Více

O víkendu se v černošínském motorestu Vlčák konala premiéra soutěže O nejchutnější moučník

Více

V Černošíně se konala beseda se šéfredaktorem Českého rozhlasu Plzeň Petrem Handlem. Ten svému obecenstvu vyprávěl o zákulisí rozhlasu, o technice výroby programy, přivezl také video prezentaci.

Více

V černošínském muzeu pořádali nevšední přednášku. Pozvání přijal historik Daniel Švec z Mariánských Lázní.

Více

Černošínské muzeum zaplnili diváci, kteří se chtěli dozvědět něco o geologii. Někteří si i přinesli své nálezy z přírody, které nechali posoudit geologem Petrem Rojíkem z Rotavy na Karlovarsku.

Více

V Českém a Slavkovském lese pracuje spolek dobrovolníků Záchranné služby Royal Rangers. V zimě se starají například o zraněné běžkaře a turisty, poskytují první pomoc a dopraví zraněného k sanitce, která se nemůže dostat do zasněžených míst.

Více

15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně zřídila v roce 2008 sociální středisko Víteček v obci Černošín pro těžce mentálně a tělesně postižené děti a dospělé s kombinovaným postižením 4. stupně.

Více

V černošínském muzeu byla v pátek 1. února zahájena výstava fotografií stříbrského Květoslava Jiránka. Výstava byla připravena jeho přáteli jako vzpomínka k jeho nedožitým šedesátinám, které by letos oslavil.

Více

Do černošínského muzea přijel v pátek Jiří Bízek z Bezdružic, který je už více než 40 let strojvůdcem.

Více

Přesně 4. ledna 2019 byla ukončena soutěž v hlasování o nejkrásnější alej roku 2019. I Černošín měl své zastoupení.

Více

Dvě stovky zvonečků jsou k vidění v černošínském muzeu. Ve skleněných pultech a skříních si návštěvníci mohou prohlédnout zvonečky, které do muzea donesli lidé z Černošína, Stříbra a okolí.

Více

Andělé, zvonečky a další krásné vánoční dekorace vznikaly v šikovných rukou nejen černošínských návštěvnic kurzu.

Více

Vánoční strom září a k němu je i nová výzdoba!

Více

Háčkované andílky s peříčky a třpytivými kamínky si vyráběla ženy na nedělním workshopu v Černošíně.

Více

Adventní věnce si odnášeli domů účastníci z workshopu, který vedla Zuzana Vávrová z Pytlova

Více

Alej k památníku by zasloužila ocenění, co říkáte?

Více

Víte, proč je kostel uzavřen? Co se v něm děje?

Více

Zlatou a stříbrnou příčku obsadily v pohárové soutěži v Klatovech naše skvělé tanečnice z Černošína pod vedením Veroniky Merglové!

Více

Háčkovaná zvířátka, dečky, i čepice, to vše donesly šikovné ženy do černošínského muzea na výstavu, která potrvá do konce října.

Více


Partneři