Novinky

Modely autíček, co miloval každý tatíček!

Více

Pravou nohou snad vykročili deváťaci z černošínské školy do další etapy svého mladého života!

Více

Desítky dětí přijaly pozvání starosty Miroslava Plincelnera na pohoštění v rámci poděkování za jejich aktivity.

Více

Vlčí hora u Černošína ukázala další květinové kouzlo – v lese rozkvetly vzácné lilie zlatohlavé.

Více

Dětské divadlo Z bedny přijelo na farní zahradu černošínského muzea a pozvalo školky ze širokého okolí na pohádku, dětskou dílničku a také prohlídku muzea a putovní expozici starých panenek.

Více

Na černošínském náměstí pod kostelem sv. Jiří se konal Taneční večer pod širým nebem. Pořadatel byla místní taneční skupina 11Stars pod vedením Veroniky Merglové.

Více

Taneční skupina 11 Stars z Černošína získala další zajímavou zkušenost. Dívky se pod vedením Veroniky Merglové vydaly do Prahy na taneční Mia festival 2019 do Lucerny.

Více

Svaz žen udělala radost milovníkům dechové hudby Amátovka. Ta hrála pro radost v černošínském motorestu Vlčák.

Více

V Černošíně měla zastávku jednostopá i dvoustopá vozidla, která se přidala k osmému ročníku Májové jízdy historických vozidel.

Více

V sobotu se v Černošíně konala pouť svatého Jiří, která byla dopoledne zahájena Mší svatou v tamním kostele.

Více

Přednáška geologa Petra Rojíka z Rotavy se konala v černošínském muzeu už podruhé. Druhou část si totiž vyžádali sami posluchači z první besedy.

Více

Do Chebu se na taneční soutěž vydaly malé tanečnice z Černošína pod vedením Veroniky Merglové. Šlo o postupové kolo taneční soutěže Mia Festival.

Více

O víkendu se v černošínském motorestu Vlčák konala premiéra soutěže O nejchutnější moučník

Více

V Černošíně se konala beseda se šéfredaktorem Českého rozhlasu Plzeň Petrem Handlem. Ten svému obecenstvu vyprávěl o zákulisí rozhlasu, o technice výroby programy, přivezl také video prezentaci.

Více

V černošínském muzeu pořádali nevšední přednášku. Pozvání přijal historik Daniel Švec z Mariánských Lázní.

Více

Černošínské muzeum zaplnili diváci, kteří se chtěli dozvědět něco o geologii. Někteří si i přinesli své nálezy z přírody, které nechali posoudit geologem Petrem Rojíkem z Rotavy na Karlovarsku.

Více

V Českém a Slavkovském lese pracuje spolek dobrovolníků Záchranné služby Royal Rangers. V zimě se starají například o zraněné běžkaře a turisty, poskytují první pomoc a dopraví zraněného k sanitce, která se nemůže dostat do zasněžených míst.

Více

15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně zřídila v roce 2008 sociální středisko Víteček v obci Černošín pro těžce mentálně a tělesně postižené děti a dospělé s kombinovaným postižením 4. stupně.

Více

V černošínském muzeu byla v pátek 1. února zahájena výstava fotografií stříbrského Květoslava Jiránka. Výstava byla připravena jeho přáteli jako vzpomínka k jeho nedožitým šedesátinám, které by letos oslavil.

Více


Partneři