Novinky

Taneční skupina 11 Stars z Černošína získala další zajímavou zkušenost. Dívky se pod vedením Veroniky Merglové vydaly do Prahy na taneční Mia festival 2019 do Lucerny.

Více

Svaz žen udělala radost milovníkům dechové hudby Amátovka. Ta hrála pro radost v černošínském motorestu Vlčák.

Více

V Černošíně měla zastávku jednostopá i dvoustopá vozidla, která se přidala k osmému ročníku Májové jízdy historických vozidel.

Více

V sobotu se v Černošíně konala pouť svatého Jiří, která byla dopoledne zahájena Mší svatou v tamním kostele.

Více

Přednáška geologa Petra Rojíka z Rotavy se konala v černošínském muzeu už podruhé. Druhou část si totiž vyžádali sami posluchači z první besedy.

Více

Do Chebu se na taneční soutěž vydaly malé tanečnice z Černošína pod vedením Veroniky Merglové. Šlo o postupové kolo taneční soutěže Mia Festival.

Více

O víkendu se v černošínském motorestu Vlčák konala premiéra soutěže O nejchutnější moučník

Více

V Černošíně se konala beseda se šéfredaktorem Českého rozhlasu Plzeň Petrem Handlem. Ten svému obecenstvu vyprávěl o zákulisí rozhlasu, o technice výroby programy, přivezl také video prezentaci.

Více

V černošínském muzeu pořádali nevšední přednášku. Pozvání přijal historik Daniel Švec z Mariánských Lázní.

Více

Černošínské muzeum zaplnili diváci, kteří se chtěli dozvědět něco o geologii. Někteří si i přinesli své nálezy z přírody, které nechali posoudit geologem Petrem Rojíkem z Rotavy na Karlovarsku.

Více

V Českém a Slavkovském lese pracuje spolek dobrovolníků Záchranné služby Royal Rangers. V zimě se starají například o zraněné běžkaře a turisty, poskytují první pomoc a dopraví zraněného k sanitce, která se nemůže dostat do zasněžených míst.

Více

15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně zřídila v roce 2008 sociální středisko Víteček v obci Černošín pro těžce mentálně a tělesně postižené děti a dospělé s kombinovaným postižením 4. stupně.

Více

V černošínském muzeu byla v pátek 1. února zahájena výstava fotografií stříbrského Květoslava Jiránka. Výstava byla připravena jeho přáteli jako vzpomínka k jeho nedožitým šedesátinám, které by letos oslavil.

Více

Do černošínského muzea přijel v pátek Jiří Bízek z Bezdružic, který je už více než 40 let strojvůdcem.

Více

Přesně 4. ledna 2019 byla ukončena soutěž v hlasování o nejkrásnější alej roku 2019. I Černošín měl své zastoupení.

Více

Dvě stovky zvonečků jsou k vidění v černošínském muzeu. Ve skleněných pultech a skříních si návštěvníci mohou prohlédnout zvonečky, které do muzea donesli lidé z Černošína, Stříbra a okolí.

Více

Andělé, zvonečky a další krásné vánoční dekorace vznikaly v šikovných rukou nejen černošínských návštěvnic kurzu.

Více

Vánoční strom září a k němu je i nová výzdoba!

Více

Háčkované andílky s peříčky a třpytivými kamínky si vyráběla ženy na nedělním workshopu v Černošíně.

Více


Partneři