Zatím není veřejná, ale zůstane nám tu, abyste ji všichni mohli vidět!

Socha sv. Floriána se vrátila zpět na podstavec u kašny..

Už čtvrtým ročníkem se konal tak zvaný Učitelský večer, který se každoročně koná v měsíci červnu pro učitele z regionu Stříbrska a Konstantinolázeňka.

Podzimní Vlčí hora..

Černošínské děti se o prázdninách nenudí, neustále jsou pro ně připraveny nějaké aktivity v parku u tamního Infocentra.

Původní černošínský hřbitov bude opět připomenut, a to nejen novou informační tabulí, ale také velkým dřevěným křížem a deseti původními náhrobky.

Na dvoře domku u černošínského náměstí je velký skleník. A ve skleníku nejsou papriky ani rajčata, dokonce ani okurky ne. Jsou v něm samé kaktusy, od miniaturních až po jeden asi metr sedmdesát vysoký. Rudolf Marek své kaktusové království založil v roce 2004 a dnes je obývá přibližně tisíc kaktusů.

Na dvě desítky historických vozidel přijelo na černošínské náměstí

Dřevěné i mechanické hračky z druhé poloviny 20. století budou k vidění od úterý 19. května v černošínském muzeu.

Firma Ideal Automotive Bor s.r.o. darovala do Černošína vitamíny pro seniory v tamním domě s pečovatelskou službou.

Sáhněte si na kámen z Vlčí hory a vezměte si energii, kterou potřebujete!

My to dáme i s rouškami!

O více jak stoletých stromech, jedinečných velikánech či různě pokroucených stromech se dozvěděli posluchači v Černošíně v salónku Motorestu Vlčák.

Od Napoleona až k železnici a ještě kousek dál, tak se jmenovala tématická přednáška, která se konala v černošínském muzeu.

V polovině ledna byla v černošínském muzeu zahájena výstava pod názvem Historie dámské módy.

Samá slova chvály zněla v černošínském kostele při odchodu z Adventního koncertu Báry Zemanové.

Nejen pro seniory byl Adventní koncert v knihovně DPS v Černošíně.

Vánoční strom už svítí do dálky a s ním i další výzdoba města.

Knoflíkování začalo v muzeu - je tam na 200 kilogramů knoflíků!

Jak se ve středověku razily groše? To byla téma, které přilákalo dvě desítky zvědavců do černošínského muzea.