15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně zřídila v roce 2008 sociální středisko Víteček v obci Černošín pro těžce mentálně a tělesně postižené děti a dospělé s kombinovaným postižením 4. stupně.

V černošínském muzeu byla v pátek 1. února zahájena výstava fotografií stříbrského Květoslava Jiránka. Výstava byla připravena jeho přáteli jako vzpomínka k jeho nedožitým šedesátinám, které by letos oslavil.

Do černošínského muzea přijel v pátek Jiří Bízek z Bezdružic, který je už více než 40 let strojvůdcem.

Přesně 4. ledna 2019 byla ukončena soutěž v hlasování o nejkrásnější alej roku 2019. I Černošín měl své zastoupení.

Dvě stovky zvonečků jsou k vidění v černošínském muzeu. Ve skleněných pultech a skříních si návštěvníci mohou prohlédnout zvonečky, které do muzea donesli lidé z Černošína, Stříbra a okolí.

Andělé, zvonečky a další krásné vánoční dekorace vznikaly v šikovných rukou nejen černošínských návštěvnic kurzu.

Vánoční strom září a k němu je i nová výzdoba!

Háčkované andílky s peříčky a třpytivými kamínky si vyráběla ženy na nedělním workshopu v Černošíně.

Adventní věnce si odnášeli domů účastníci z workshopu, který vedla Zuzana Vávrová z Pytlova

Alej k památníku by zasloužila ocenění, co říkáte?

Víte, proč je kostel uzavřen? Co se v něm děje?

Zlatou a stříbrnou příčku obsadily v pohárové soutěži v Klatovech naše skvělé tanečnice z Černošína pod vedením Veroniky Merglové!

Háčkovaná zvířátka, dečky, i čepice, to vše donesly šikovné ženy do černošínského muzea na výstavu, která potrvá do konce října.

Kvetou jen na pěti místech z celé republiky a zrovna na naší krásné Vlčí Hoře! Jsou chráněné a nedají se přesadit.

Z maďarské Budapešti se v neděli vrátili malí černošínští sportovci, kteří vyhráli republikové kolo v cyklistické soutěži a postoupili tak na Mistrovství Evropy s dalšími třiadvaceti státy.

V Černošíně vítali v první třídě celkem devět malých školáků, dvě děvčátka a sedm chlapců.

Černošínský Den řemesel připadl na sobotu 18. srpna.

Medvídci. Plyšoví. Malí, velcí, z různých zemí. Nejstarší je z roku 1936. Nyní v černošínském muzeu.

V Borském parku se v neděli 24. června odpoledne konal Charitativní běh, ze kterého odešlo všechno startovné na pomoc černošínskému středisku Víteček.

V sobotu 23. června se v zahradě černošínského muzea konal Svatojánský večer.