O víkendu se v Černošíně konala slavnostní vernisáž výstavy Krajina Českého lesa. Tu do tamního muzea zapůjčil fotograf, novinář a regionální průvodce Antonín Hříbal.

Nuda? Zaženeme! Vyberte si knihu - máme mnoho žánrů!

V dnešní uspěchané době potřebujeme naděly strážné! Přijďte se podívat do černošínského muzea a nasát andělskou atmosféru!

Desítky let stoupal pan Filipčík z Černošíně do věže kostela sv. Jiří, aby natáhl hodiny. A nyní už může být v zaslouženém důchodu bez povinností.

Maňáskové v muzeu, přijďte si zahrát divadélko!

Už 30 let funguje Spolek pro záchranu hradu Volfštejna. A tak byla oslava, hudba i dort!

Kapela Argema rozvášnila své fanoušky v muzejní zahradě.

Krásy Kosího potoka.. kvetou vzácné rostliny..

Oslavy SDH v Černošíně - už mají 140 let!

Odložený vánoční koncert Lenky Filipové se nakonec konal v květnu.

Průvod hasičů, hudba, požární útok...

Žlutozlatá louka a není to řepka. Podívejte se na tu nádheru!

Moták pochop, lesní kaple a další, to nyní uvidíte ve vestibulu černošínského městského úřadu.

Kolotoče, hudba, mše v kostele, i taneční zábava..

Ze života našich rodičů a prarodičů..

V černošínském muzeu se konala přednáška, kterou vedl strojvůdce Jiří Bízek. Ten nainstaloval do muzea výstavu pod názvem Ze života bezdružické lokálky a výstavu zahájil besedou, kde se promítaly i krátké dokumenty z trati Pňovany až Bezdružice.

Vypadá jako Kájínek, ale není to Kájínek, je to profesionální fotograf Milan Janoch z Přeštic.

Půjčit si jakoukoliv knihu a po přečtení ji vrátit, tak to běžně chodí ve veřejných knihovnách.

Zima kolem nás láká fotografy k zachycení zasněžených okamžiků.

Pracovníci Střediska Víteček posílají poděkování za darované nádobí a prosí, zda nemáte doma přebytečná prostěradla?