Vánoční strom září a k němu je i nová výzdoba!

Háčkované andílky s peříčky a třpytivými kamínky si vyráběla ženy na nedělním workshopu v Černošíně.

Adventní věnce si odnášeli domů účastníci z workshopu, který vedla Zuzana Vávrová z Pytlova

Alej k památníku by zasloužila ocenění, co říkáte?

Víte, proč je kostel uzavřen? Co se v něm děje?

Zlatou a stříbrnou příčku obsadily v pohárové soutěži v Klatovech naše skvělé tanečnice z Černošína pod vedením Veroniky Merglové!

Háčkovaná zvířátka, dečky, i čepice, to vše donesly šikovné ženy do černošínského muzea na výstavu, která potrvá do konce října.

Kvetou jen na pěti místech z celé republiky a zrovna na naší krásné Vlčí Hoře! Jsou chráněné a nedají se přesadit.

Z maďarské Budapešti se v neděli vrátili malí černošínští sportovci, kteří vyhráli republikové kolo v cyklistické soutěži a postoupili tak na Mistrovství Evropy s dalšími třiadvaceti státy.

V Černošíně vítali v první třídě celkem devět malých školáků, dvě děvčátka a sedm chlapců.

Černošínský Den řemesel připadl na sobotu 18. srpna.

Medvídci. Plyšoví. Malí, velcí, z různých zemí. Nejstarší je z roku 1936. Nyní v černošínském muzeu.

V Borském parku se v neděli 24. června odpoledne konal Charitativní běh, ze kterého odešlo všechno startovné na pomoc černošínskému středisku Víteček.

V sobotu 23. června se v zahradě černošínského muzea konal Svatojánský večer.

V lese nad obcí Záhoří na úpatí Vlčí Hory rozkvetly lilie zlatohlavé.

Svaz tělesně postižených ze Stříbra vedený Jiřinou Hrubou se připojil k charitativní pomoci pro Středisko Víteček v Černošíně.

Kostel sv. Jiří v Černošíně bude nyní na několik měsíců veřejnosti uzavřen.

Chlebovomáslové slavnosti se konaly na Záhoří letos už po dvanácté.

U památníku obětem 1. světové války se v sobotu 2. června sešli lidé, aby si připomněli smutné období a válečné oběti.

Na poslední květnový pátek roku 2018 jistě nikdy nezapomenou manželé Eva a Miroslav Směšných z Ostrovců na Tachovsku. Osud se s nimi nemazlí, jejich syn Filípek je velmi vážně postižený a jak roste, je stále těžší na přenášení, proto je potřeba jej místo nošení už vozit na vozíku.