V lese nad obcí Záhoří na úpatí Vlčí Hory rozkvetly lilie zlatohlavé.

Svaz tělesně postižených ze Stříbra vedený Jiřinou Hrubou se připojil k charitativní pomoci pro Středisko Víteček v Černošíně.

Kostel sv. Jiří v Černošíně bude nyní na několik měsíců veřejnosti uzavřen.

Chlebovomáslové slavnosti se konaly na Záhoří letos už po dvanácté.

U památníku obětem 1. světové války se v sobotu 2. června sešli lidé, aby si připomněli smutné období a válečné oběti.

Na poslední květnový pátek roku 2018 jistě nikdy nezapomenou manželé Eva a Miroslav Směšných z Ostrovců na Tachovsku. Osud se s nimi nemazlí, jejich syn Filípek je velmi vážně postižený a jak roste, je stále těžší na přenášení, proto je potřeba jej místo nošení už vozit na vozíku.

Mezinárodní den dětí - to je byl den, kdy se děti mohly vyřádit malováním na asfalt za černošínským obchodním domem.

Pomalu končí další školní rok a s ním také zájmové kroužky. V Černošíně si chtěli tancem připomenout, co vše se za poslední měsíce naučili, a tak vznikl projekt Závěrečného tanečního koncertu.

POMOC. To byl hlavní důvod, proč se malí i velcí závodníci postavila na startovní čáru Běhu pod Vofštejnem.

O pohár sv. Floriána hráli minikopanou v Černošíně

Poslední dubnovou sobotu se konala v Černošíně pouť svatého Jiří, ta byla zahájena Mší svatou v tamním kostele.

V muzeu začíná 25. dubna nová výstava!

Nejkrásnější žlutý koberec je nyní na Vlčí Hoře!

Zuzka Součková učí v černošínské škole a jejím koníčkem je sport a psaní knih..

Středisko Víteček potřebuje pomoci. Přidáte se?

První videokavárna..

Úžasné narozeniny oslavila nejstarší obyvatelka města Margita Kaššová.

Tradiční taneční soutěž MIA FESTIVAL CHEB 2018 se konala v sobotu 31. března v Chebu a černošínské tanečnice 11Stars byly při tom.

I v Černošíně vyšli koledníci na velikonoční koledu.

Na bílou sobotu se pravidelně koná černošínský jarní výšlap pod názvem Bílou vlčí stopou. Spojené názvu někdy zavádí na myšlenku, že se turisté vydají sněhovou nadílkou za vlky, ale název je odvozen právě od Bílé soboty a regionu pod Vlčí Horou.