Celkem už 26. publikaci vydal Mgr. Miroslav Cvrk,a tu poslední pod názvem Černošín na starých fotografiích křtili právě tento víkend.

Nová výstava je nainstalována díky šikovným ručičkám černošínské Ivany Klepsové.

Kam všude se dostala černošínská Marie Kobzová? Víte, že má i certifikát o tom, že překročila polární kruh?

V Černošíně čápi nehnízdí, ale na dovolenou k nám přilétnou..

Několik desítek lilií zlatohlavých rozkvetlo na Vlčí Hoře

Vlčí hora má svůj název od vlků, kteří zde žili. Nyní tu nejsou, ale svítá naděje, že se brzy vrátí. Tedy, aspoň v podobě betonové..

Velmi zajímavou výstavu pod názvem JEN TAK PRO RADOST, můžete obdivovat do konce června u vstupu do budovy Městské radnice v Černošíně.

Vlčí hora i Kosí potok, to jsou dvě lokality, které jsou pod bedlivým dozorem ochránců přírody, protože zde rostou chráněné a ohrožené druhy rostlin.

Celkem devět pasažérů a tři invalidní vozíčky, to je vše se vejde do nového vozidla, které obohatilo vozový park střediska Víteček Černošíně.

Jaro se opět přihlásilo v plné síle a rozkvetla petrklíčová louka!

Řadu měsíců jsme museli čekat, abychom vás opět mohli uvítat!

V rámci úspor dochází v Černošíně k výměně pouličního osvětlelní.

Desítky kočiček přepadly naše muzeum a usadily se na stromečku, oknech, stolech i ve skříních. Čekají na vaši návštěvu!

Kočičí Vánoce budou, a pokud nepůjde otevřít muzeum, natočíme video prohlídku. Zatím pár záběrů z přípravy!

Zavřeno, ale za zdmi muzea se dějí věci! Jaromír Lajbl přivezl své krásné nálezy z okolí.

Zatím není veřejná, ale zůstane nám tu, abyste ji všichni mohli vidět!

Socha sv. Floriána se vrátila zpět na podstavec u kašny..

Už čtvrtým ročníkem se konal tak zvaný Učitelský večer, který se každoročně koná v měsíci červnu pro učitele z regionu Stříbrska a Konstantinolázeňka.

Podzimní Vlčí hora..

Černošínské děti se o prázdninách nenudí, neustále jsou pro ně připraveny nějaké aktivity v parku u tamního Infocentra.